#1 Jazzberry Tunes | METU Events

#1 Jazzberry Tunes

Hiç yorum yok, 14/12/2018, Ekleyen: , Eklendiği yer: Campus Sessions

Tür ayrımı gözetmeksizin kampüste üretilen güzel müzikleri kampüsün güzel yerlerinde, büyük prodüksiyonlardan uzak, olabildiğince gerçek biçimlerde kaydedip sizlere ulaştırmayı hedefleyen, ODTÜlü grup ya da bireylerin sergiledikleri üçer performansı içeren mini programımız Campus Sessions‘ın ilk bölümüyle karşınızdayız!

İlk bölüm konuğumuz 2014 yılının Ekim ayında Yıldız İbrahimova‘nın öğrencileri tarafından ODTÜ Müzik ve Güzel Sanatlar Bölümü desteği ile kurulan, caz ve pop a capella parçalar seslendiren Jazzberry Tunes. Şimdiye dek ODTÜ’de farklı farklı etkinliklerde performans sergileyen ve dinamik ve deneyimli koristlerden oluşan ekip, önümüzdeki dönemlerde, Ankara dışında da konserler vermek ve uluslararası koro yarışmalarında yer almak için çalışmalarına Yiğit Deniz‘in yönetmenliğinde devam etmekte.

Jazzberry Tunes‘u kaydetmek için Gıda Mühendisliği’nin yanındaki açık hava amfisini seçtik. Ekip ilk olarak düzenlemesi Sean Baba‘ya ait Ain’t No Mountain High Enough adlı parçayı seslendirdi:

İkinci eser ise düzenlemesi Anders Edenroth‘a ait Words isimli şarkı:

Grup son olarak, düzenlemesini Yiğit Deniz‘in yaptığı Lion Sleeps Tonight isimli eseri seslendirdi:

Jazzberry Tunes‘u sosyal medya üzerinde takip etmek isterseniz şöyle bağlantılar var:

http://facebook.com/JazzberryTunes
http://twitter.com/JazzberryTunes
http://instagram.com/JazzberryTunesCevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir