Hakkımızda | METU Events

Hakkımızda

Eklenme tarihi: 10/02/2019, Ekleyen:

EKİP

Güncel Ekip:
Yasin AKKUZU
Şirin Ezgi İNAN (Sosyal Medya)
Hasret Gündoğan (Sosyal Medya)
Mehmet Şimşek (Campus Sessions)

Daha önce ekipte yer almış kişiler:
Ertuğrul Kılıç, Mücahit Gürbüz, Ceren Balcı, Öznur Başaran, Merve Ercan, Asım Doğan Namlı, Hamdi Berberoğlu, Büşra Sütcü, Merve Yaman, Firdevs Ersoy

Biz Kimiz?

Bizler ODTÜ’deki olup biten her şeyden haberdar olup bunları sizlerle paylaşmak için bu siteyi açan ODTÜ öğrencileriyiz. Amacımız yapılacak herhangi bir toplantı, seminer, söyleşi, eğitim, kurs, konser veya tiyatro gösterisinden kolaylıkla haberdar olmanız. Sadece etkinlikler de değil tabi ki. Sitemizde elimizden geldiğince bütün topluluklar ve takımlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bütün toplulukların özellikle tanışma toplantılarını sitemiz üzerinden duyuracağız. Bu sayede özellikle yeni arkadaşlarımız ve diğer arkadaşlarımız toplantıları kaçırmayacak. Ayrıca sitemizde bütün toplulukların sayfaları mevcut. Bu sayfalardan topluluklar hakkında bilgilere ulaşabilir, internet sitelerini öğrenebilir ve topluluklar hakkında yorumlar yapabilirsiniz. Bu sayede topluluklar hakkında fikri olmayan arkadaşlar da yorumlar sayesinde fikir sahibi olabilirler.. Sitemizdeki bir başka önemli nokta Bilinmesi Gerekenler kısmı. Buradan ODTÜ’de işinize yarayacak küçük büyük bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Şenlik sekmesinden ODTÜ Uluslararası Bahar Şenliği hakkında bilgi alabilirsiniz.
Sitenin devamlılığı ve bizim bilgilere daha kolay ulaşmamız için sizler de bizlere toplulukların ya da diğer etkinliklerin haberini ulaştırabilirsiniz. Topluluklar hakkında bilgi ekleme/güncelleme ya da etkinlik duyurusu için topluluk@metuevents.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her türlü düşüncenizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

Ayrıca sosyal medyada sitemizin diğer adreslerini de takip edebilir ve son gelişmeleri oradan da takip edebilirsiniz.

FACEBOOK TWITTER INSTAGRAM LINKEDIN YOUTUBE

We are the students of Middle East Technical University and we aim for making everyone know about what’s going on in the campus, including any meeting, seminar, course, concert or a theatre performance. We’re about raising the culture level of the students and removing the difficulties on their way to hear and attend these activities.

But this is not the entire story. We provide information about the activities and charities of all the student clubs and societies, faculties, departments and Alumni Association on a daily basis. You can reach all the information about international competitions and social projects. Our site also provides assistance for the freshmen and who doesn’t know about the university. In addition, under our ‘Societies tab’, there are plentiful of usable knowledge about them.

If you think it doesn’t seem interesting so far, there is more: The ‘advertisements tab’ is also an important part of our site. By this tab, you can search for scholarships, internships, part-time jobs, housing, furniture and books; or you can give advertisements by yourself.

But how we do all this stuff? The key factor is that all the clubs, societies and also students individually send this information themselves. To sum up, we are a non-profit and free informational student web site.